Strona Główna ˇ Forum ˇ Zdjęcia ˇ Teksty ˇ Szukaj na stronieWtorek, Marca 19, 2024
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Forum
  Wszystkie teksty
  Mapa serwisu

Ilustracje
  Galeria zdjęć
  Album
  Stare mapy
  Stare pieczęcie

Teksty
  Historia
  Przodkowie
  Czasy Pawlikowskich
  Czasy przedwojenne
  II wojna światowa
  Po wojnie
  Zasłużeni Milnianie
  Adolf Głowacki:
Milno - Gontowa
  Ze starych gazet

Plany zagród
  Mapka okolic Milna
  Milno - Bukowina
  Milno - Kamionka
  Milnianie alfabetycznie
  Gontowa
  Gontowianie alfabetycznie

Literatura
  papierowa
  z internetu

Linki
  Strony o Kresach
  Przydatne miejsca
  Biblioteki cyfrowe

Konktakt
  Kontakt z autorami

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 155
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~Malla76
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~zbiniud
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 33
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~maciejm (32 pkt.)
3) ~zalz (30 pkt.)
4) ~Jozef (28 pkt.)
5) ~Przemyslaw Malec (14 pkt.)
6) ~harry (11 pkt.)

Zobacz Temat
Milno na Podolu | Forum strony Milno | Szukam informacji / proszę o pomoc
Autor szukam kontaktu
~staszek
Użytkownik

Dodane dnia 02-11-2008 16:32
Witam
Urodziłem się na Milnie jestem synem Józefa Zaleskiego Łucia Bogacz Szukam kontaktu z Milnianami obecnie mieszkającymi we Wrocławiu lub okolicach
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: szukam kontaktu
^maria
Administrator

Dodane dnia 08-01-2009 16:11
Jestem córką Mikołaja Dec i Józefy z.d Baran.Rodzice mieszkali na Kamionce.Mój teść Stanisław Zaleski syn Anieli i Jana był Pana bliskim sąsiadem z Bukowiny nr.70. Mieszkam we Wrocławiu i chętnie nawiążę kontakt



Poszukuję zdjęcia przedwojennej plebani w Milnie oraz zdjęcia szkoły w Milnie



Panie Michaiło proszę potwierdzić czy Pan widzi naszą stronę w internecie na Milnie? Pozdrawiam



Panie Michaiło proszę potwierdzić czy Pan widzi naszą stronę w internecie na Milnie? Pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: szukam kontaktu
~sierp
Użytkownik

Dodane dnia 03-04-2009 09:18
Witam - jestem synem Longina Pawłowskiego (syna Jana), bratankiem Michała i Bronisława Pawłowskich - proszę o kontakt osoby z milniańskiego sąsiedztwa i krewnych (kontakt: spod_lady@o2.pl)

Wiesław M. Pawłowski
spod_lady@tlen.pl 7377894 www.myspace.com/bandaobwiesia Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: szukam kontaktu
~zbyszek-zaleski
Użytkownik

Dodane dnia 16-06-2009 18:01
Witam
Jestem synem Michała Zaleskiego urodzonego 27.03.1929 r w Milnie, syna Stanisława Zaleskiego i Parascewii (lub Praksedy) Zaleskiej (z domu Baraniewicz). Z tego co mi wiadomo z Milna ok. 1938 roku wyjechali do Tarnopola, następnie mieszkali w Lubczu, koło Krzyża. Ojciec mój po studiach zamieszkał w Olsztynie.
Szukam kontaktu z rodziną lub sąsiadami i znajomymi ojca i dziadków.
zbyszek_zaleski@o2.pl
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: szukam kontaktu
^maria
Administrator

Dodane dnia 16-06-2009 19:52
Witaj.
Miło mi powitać Cię. Jak się okazuje jesteśmy spokrewnieni podwójnie.Mój mąż Zbyszek jest synem Stanisława Zaleskiego a wnukiem Anieli Zaleskiej, która była rodzoną siostrą Twojego dziadka Stanisława Zaleskiego. Natomiast mój dziadek Józef Dec był kuzynem Twojego Dziadka.
Pozdrawiam Marysia i Zbyszek
moja poczta mariazaleska@interia.pl

smiley


-
Pozdrawiam
Maria Zaleska zd. Dec
Rogoziniec/Wrocław
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: szukam kontaktu
~tomzal
Użytkownik

Dodane dnia 17-06-2009 20:50
To ja dodam cos od siebie jako ze ta ukladanka obejmuje rowniez i mniesmiley Razem z moim tata, Zbyszkiem Zaleskim, ktory udzilil sie powyzej poszukujemy brakujacych elementow ukladanki obejmujacej kilka pokolen. Brakuje nam m.in: informacji o tym co sie dzialo z Pradziadkiem mojego Taty - Andrzejem ( Bukowina 142 'Pitrzyncy' ). Z informacji zawartych na tej stronie wynika ze trafili do Pacholet. Sledztwo rodzinne wykazalo ze nikt z obecnie zyjacych nie ma pojecia ani o tym fakcie (badz szwankuje pamiec) ani nigdy tam nie dotarli.
Z listy mieszkancow wynika z kolei ze kilka rodzin pochodzacych z Milna do wspomnianych Pacholet zostalo przeniesionych. Moze Panstwo cos wiedza na ten temat??

Swoja droga ukladanie tej ukladanki robi sie coraz ciekawsze (to w kontekscie odpowiedzi pani Marii).

Pozdrawiam serdecznie

Tomek Zaleskismiley
Edytowane przez tomzal dnia 17-06-2009 20:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: szukam kontaktu
^maria
Administrator

Dodane dnia 17-06-2009 23:14
Marysiu M. może Ty udzielisz informacji tomzal na temat Andrzeja Zaleskiego ? Czy On pochowany jest na cmentarzu w Pacholętach? A może mama Dolka G. przypomni sobie coś o Nim. Ja też jestem ciekawa ponieważ Andrzej Zaleski był bratem mojej prababki Anny Dec z domu Zaleska. Pozdrawiamsmiley


-
Pozdrawiam
Maria Zaleska zd. Dec
Rogoziniec/Wrocław
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: szukam kontaktu
~bata28
Użytkownik

Dodane dnia 18-12-2009 15:01
Witam serdecznie nazywam się Beata Gałusza i postanowiłam dołączyć się do barci Mileńskiej.Dopiero rozpoczynam swoją przygodę z poszukiwaniem korzeni.Wiem jedynie że w opowieściach mojego dziadka przewijała się nazwa Milno.Wiem że mój dziadek Antoni Gałusza przed wojną tu sie urodził i mieszkał.potem został wysiedlony wraz z rodziną.A moim marzeniem jest znaleźć inne osoby które używają tego rzadkiego nazwiska Gałusza...Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: szukam kontaktu
~Adam
Użytkownik

Dodane dnia 18-03-2012 18:47
bata28

Beatko znam i wiem gdzie mieszkają , ale od Macieja Gałuszy z Milna - Gontowy ,syna Piotra Już nie żyjącego jest żona i trzech synów i jedna córka
Pozdrawiam
Adam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Krótkie wiadomości
Tylko zalogowani mogą dodawać krótkie wiadomości.

~Zdzislaw
DATA: 09/09/2023 18:26
Szukam informacji o rodzinach Byczków i Albańskich z Gontowy , szczególnie gdzie się osiedlili , w jakich rejonach czy miejscowościach obecnej Polski . Zapraszam mających wiedze na ten temat do kontak

^maria
DATA: 14/02/2020 19:45
Gontowiecki dzwon wykopali tz. "czarni archeolodzy" i nie wiadomo co z nim się stało

~zalz
DATA: 25/05/2019 19:56
Polecam książkę, druk komputerowy Dolka Głowackiego ze Szczecina poswieconą wsi Milno. Zbyszek Zaleski, Franusiów i Krawców syn

~marikot
DATA: 17/06/2018 09:14
Poszukuję info o Mariannie Formickiej z matki Wójtowicz

^Kazimierz
DATA: 03/01/2017 15:59
Użytkownika 'kasia88' prosimy o kontakt z administratorami

^Kazimierz
DATA: 15/10/2016 14:45
Użytkownika 'Lemona' prosimy o kontakt z administratorami

^Kazimierz
DATA: 20/07/2016 22:44
Użytkowniczka 'sylwiab' proszona o kontakt z administratorami

^Kazimierz
DATA: 17/03/2016 15:53
Użytkownika 'anna drozda' prosimy o kontakt z administratorem

^Kazimierz
DATA: 26/11/2015 22:28
Dzięki Maciejowi nowy album: Milnianie na Cmentarzu w Lutolu Suchym

^maria
DATA: 10/08/2015 21:02
W VIII Zjeździe Milnian i Gontowian udział wzięło 80 osób

Copyright ©Grupa Przyjaciół Milna. Wykonanie: Remek Paduch & Kazimierz Dajczak 2008-2018