Awaria serwisu Milna
Dodane przez Kazimierz dnia Lipca 15 2009 19:43:08
Po kilku dniach zamrożenia strony znów jesteśmy w świecie. Nie jest to pierwsza awaria usługodawcy w ciągu prawie roku działania strony o Milnie.

Nie wiemy nawet, co się dokładnie wydarzyło.
Firma, która udostępnia nam miejsce na stronę internetową, racząc Was w zamian reklamami na stronie, nie odpowiadała nawet na zapytania w sprawie problemu.
Nie działało też wiele innych stron internetowych, korzystających z tego samego darmowego miejsca, co nasza.
Niestety, takie są uroki darmowych serwerów i musimy się liczyć z takimi niespodziankami.

Ale jeśli te awarie będą się powtarzać, trzeba będzie pożegnać się z "najlepszym darmowym hostingiem w Polsce" i poszukać innego internetowego domu dla strony Milna - najlepiej płatnego. Przerabialiśmy to już na Olejowie, a i Koledzy ze strony "Podkamień na Podolu" z tych samych powodów niedawno zmienili serwer http://www.podkamien.pl/news.php?readmore=87.

PRZY OKAZJI DEMENTUJĘ POGŁOSKI O ZAMYKANIU PORTALU!!!

NIGDY do tego nie dojdzie.

Jednak w dalszym ciągu oczekujemy na osobę, która przejmie administrowanie serwisem Milna. Wymagana jest niewielka znajomość tworzenia stron internetowych, umiejętność przepisywania tekstów na komputerze, obróbki zdjęć, przywiązanie do Milna, oraz - a może przede wszystkim - trochę wolnego czasu i chęci.

Nie da się ukryć, że tej stronie przydałby się własny, stały administrator. Jest mnóstwo pięknego, gotowego materiału do wykorzystania. Reszta pracy Pana Adolfa Głowackiego (w tym nowe poprawki Autora), książka Pana Mieczysława Deca. Przydałoby się także rozruszać forum, zachęcić ludzi do przysyłania nowych materiałów. Choćby tych parę godzin pracy tygodniowo mogłoby tchnąć w stronę "Milno na Podolu" więcej życia, z pożytkiem dla pamięci o Milnie i dla tych wszystkich przyjaciół strony, regularnie ją odwiedzających.

Nie zrobią tego jednak za Milnian Olejowianie. Musi to być ktoś z sercem dla Milna - z jednej z milniańskich rodzin.

Rozwój tej strony jest więc w Waszych rękach, Drodzy Sympatycy Milna.
Prosimy także o życzliwą pomoc, o przysyłanie zdjęć i nowych materiałów. Portal powinien bardziej żyć swoimi użytkownikami.
-
Serdecznie pozdrawiam
p.o. administaratora strony Milna
Kazimierz Dajczak
Babimost
www.olejow.pl
Rozszerzona zawartość newsa